Zula’nın Yeni E-Spor Sezonunda İlk Rekabet Turnuvası Başladı

Zula’nın Yeni E-Spor Sezonunda İlk Rekabet Turnuvası Başladı

 

2018 sezonunda Süper Lig heyecanıyla birlikte gerçekleşen Zula Rekabet Turnuvası, rekabeti ikiye katlıyor!

Her sezon Zula Süper Ligi ile birlikte eş zamanlı olarak organize edilen Rekabet Turnuvası, Süper Lig’e çıkma şansının yanında oyunculara 30.000 TL nakit ödül havuzu sunuyor.

Ekim ayı itibariyle 2. sezonu gerçekleşecek Rekabet Turnuvası’nın A, B, C ve D gruplarının eşleşmelerine aşağıdaki kutucuklardan ulaşabilirsiniz.

Turnuva İşleyişi

  • 512 takımlık Rekabet Turnuvası, 4 Rekabet grubundan oluşacak.
  • Maçlar, çift maçlı eleminasyon turnuva sisteminde oynanır. (Çift maçlı eleminasyon sistemi: Bir takımın, en az iki maçı kaybetmesi üzerine turnuvaya son verdiği bir tür turnuva sistemidir. Tekli eleminasyon sisteminin aksine, birer mağlubiyet alan takımlar turnuva ağacında yenilenler(loser bracket) tarafından ilerler.)
  • Her grupta 128 takım kıyasıya mücadele edecek.
  • Her grubun kendi şampiyonları olacak.
  • Her rekabet grubundan 1 takım offline olarak gerçekleşecek Rekabet Turnuvası finallerine çıkmaya hak kazanır.
  • 4 takımın katılacağı offline Rekabet Turnuvası sonucunda ilk 2 sıraya giren takımlar, Zula Süper Ligi’ne çıkma şansı yakalar ve büyük ödülün sahibi olur!

Turnuva Takvimi

 

Rekabet Turnuvası Nedir?

Aktif Klan sıralamasına göre 512 Zula takımının dahil olabileceği Rekabet A, B, C ve D gruplarından oluşan çift maçlı eleminasyon sisteminin oynandığı turnuva sistemidir. Takımların çift maçlı eleme formatında oynayarak Zula Süper Ligi’ne yükselme şansı yakaladıkları Rekabet Turnuvası’nda, her bir grupta ilk 16’ya kalan takımlar, 30.000 TL nakit para ödüllü havuzdan pay sahibidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir